Splendor

Splendor
Ürün Adı :  SPLENDOR
Türü :  Karışım Ajanı / pH düşürücü / Yayıcı -       Yapıştırıcı 

Piyasaya Takdim Şekli: 0,25 L

ÜRÜNÜN ÖZELLİKLERİ VE BİTKİ ÜZERİNDEKİ ETKİLERİ

Karışım Ajanı SPLENDOR: Birbiri ile tepkimeye giren ve çökelti oluşturan birçok gübrenin başarı ile karışmasını ve çözünmesini sağlar. Aynı zamanda birbiri işe reaksiyona giren ve tepkime gösteren zirai ilaçların ve gübrelerin sulu çözeltide karışmasını sağlar.

SPLENDOR, zirai ilaçların bitkiler ve meyveler üzerinde yarattığı lekeleri ortadan kaldırır.

Yayıcı-Yapıştırıcı SPLENDOR: Eşsiz bir yayıcı-yapıştırıcı surfactantıdır. Kullanıldığı zamanlarda diğer organosilikonların ya da yayıcı-yapıştırıcı ürünlerin kullanılmasına gerek yoktur. 

pH Düzenleyici SPLENDOR: Karışım tanklarındaki yüksek pH'i düşürür. Gübrelemede ve ilaçlamada kullanılacak yüksek sertlikteki suyu yumuşatır.

Tank ve Filtre Temizleyici SPLENDOR: Devamlı kullanılabilecek karışım tankını, püskürtme memelerini ve filtreleri temizler. 

Kesek Yumuşatıcı ve Dağıtıcı SPLENDOR: Tohum ekimi öncesi yapılan toprak hazırlığında, toprak yüzeyine sprey yöntemi ile uygulandığında keseklerin yumuşamalarına ve dağılmalarına yardımcı olur.

KULLANIM ŞEKLİ VE DOZU:

SPLENDOR, genel uygulamalarda  100 L suya 25 - 50 ml dozunda kullanılır.

SPLENDOR, toprakta meydana gelen kesekleri dağıtmak, yumuşatmak ve toprağın havalamasına yardımcı olmak için 100 L suya 1,5 - 2 L dozunda spreyleme yöntemi ile uygulanır.